PRZEWORSCY KARATECY W DOBREJ FORMIE

15 marca 2015 roku w hali sportowej w Jedliczu odbyły się Mistrzostwa Makroregionu Południowego oraz Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w karate kyokushin.

W zawodach wzięło udział około 230 zawodników z 31 klubów Polski południowej. Zawodnicy Przeworskiego Klubu Karate Kyokushin, jak zwykle nie zawiedli, zajmując 4 miejsce drużynowo. Indywidualnie w swoich kategoriach wagowych w konkurencji kumite (walka) senior Karol Magura zajął 1 miejsce, zostając jednocześnie najlepszym zawodnikiem turnieju.

Oskar Kapitowski zajął 3 miejsce. W juniorach 2 miejsce zajęła Sara Dudek. Młodzicy zdobyli 3 medale: Karolina Barylak – 1 miejsce, Filip Hawro – 1 miejsce, Michał Chomik – 3 miejsce.