PROGRAM ROZWOJU PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

13 października 2015 r. odbyło się spotkanie, podczas którego Burmistrz Miasta Przeworska Leszek Kisiel podpisał umowę z Wyższą Szkołą Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie na realizację opracowania „Program rozwoju przedsiębiorczości na terenie Gminy Miejskiej Przeworsk”.

W spotkaniu uczestniczył dr Jacek Rodzinka, dyrektor ds. Rozwoju Komercji Instytutu Badań i Analiz Finansowych przy WSIiZ.

Burmistrz już w swoim programie wyborczym podkreślał, iż przedsiębiorczość to jedna z najważniejszych aktywności społecznych, mających wpływ na rozwój miasta. Dlatego też ważne jest opracowanie dokumentu operacyjnego, zawierającego kompleksową informację na temat możliwości rozwoju i pomocy dla przedsiębiorców, którzy chcą rozwijać swoje firmy, ale również dla osób, które dopiero zamierzają założyć i prowadzić działalność gospodarczą w Przeworsku. Program przełoży się na stymulowanie inicjatyw gospodarczych w naszym mieście i jego najbliższym otoczeniu oraz pomoże w sięganiu po środki pozabudżetowe. Do inicjatywy burmistrza przychyliła się Rada Miasta Przeworska, podejmując 27 sierpnia 2015 r. uchwałę w sprawie przystąpienia do opracowania „Program rozwoju przedsiębiorczości na terenie Gminy Miejskiej Przeworsk”.

Źródło http://www.przeworsk.um.gov.pl/aktualnosci/1963-program-rozwoju-przedsibiorczoci-

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Przeczytaj poprzedni wpis:
VI EDYCJA BIENNALE KONKURSU PLASTYCZNEGO NA KARTKĘ ŚWIĄTECZNĄ „ANIOŁ PASTERZOM MÓWIŁ…” oraz na ozdobę choinkową WIZERUNEK ANIOŁA

Zapraszamy dzieci do udziału w konkursie plastycznym o tematyce bożonarodzeniowej. Prace przyjmujemy do 24 listopada 2015 r. Informacji udziela –

Zamknij