Poznaj swój wiek biologiczny TruAGE – PRZEWORSK!

“Morinda Rzeszów” oraz Ewa Weselak pragnie zaprosić Ciebie, Twoją rodzinę oraz znajomych na BEZPŁATNE badanie wieku biologicznego skanerem TruAGE firmy Morinda do Salonu Fryzjersko – Kosmetycznego “Pasja” ! (ul. Rynek 22, 1 piętro)

Ile masz naprawdę lat?
Znamy swój wiek jako określoną liczbę, ale czy kiedykolwiek zastanawiałeś się ile lat mają Twoje stawy, płuca, serce czy mózg? Pewnie nie a to przecież wiek Twoich organów wewnętrznych ma bezpośredni wpływ na jakość Twojego życia.

Czym są AGE ?
Są to końcowe produkty zaawansowanej glikacji odpowiedzialne za nasze PRZEDWCZESNE starzenie. Uboga dieta, niezdrowy tryb życia, mała aktywność fizyczna tylko temu sprzyjają. Przyswajane są wraz z codziennym jedzeniem i piciem. Związki AGE wpływają również na wiele dolegliwości, które z wiekiem odczuwamy. Wraz z upływem czasu oraz ich coraz większą ilością nasz organizm przestaje sobie z nimi radzić. Mogą w konsekwencji powodować negatywne efekty wewnątrz i na zewnątrz naszego ciała. Udowodniono, że związki AGE biorą udział w rozwoju wielu poważnych chorób – uszkodzenia wzroku, cukrzycy, choroby serca, Alzheimera czy też uszkodzenia nerek. Niski poziom AGE ma pozytywny wpływ na stan naszego zdrowia – poprawia funkcję mózgu, wspomaga pracę serca, koordynuje układ trawienny, chroni skórę oraz nasze narządy wewnętrzne.

http://youtu.be/ThG6cRkfBFg

Poznaj swój wiek biologiczny dzięki skanerowi TruAGE !

Każdy z nas niezależnie od płci, pochodzenia czy kraju zamieszkania ma wspólne przeznaczenie – starzenie się, ale ma też wspólny cel – chce starzeć się WOLNIEJ, być zdrowszy i czuć się lepiej. Skaner TruAGE zapewnia szybki, bezbolesny i nieinwazyjny pomiar wykonany na skórze przedramienia, który zapewnia dokładny odczyt w zaledwie kilka minut. Jest to ekscytujący sposób, by poznać swój biologiczny wiek, ponieważ może to stanowić zachętę do rozpoczęcia zdrowszego trybu życia.

Twój wiek biologiczny TruAGE powie Ci jaki jest poziom związków AGE w Twoim organizmie. Wiedza ta jest jest równie ważna jak znajomość wagi, ciśnienia krwi oraz poziomu cholesterolu. Skaner TruAGE jest opatentowanym urządzeniem, które mierzy poziom AGE w naszej skórze z taką samą dokładnością jak badanie krwi. Zostało to potwierdzone w licznych badaniach przedstawionych w publikacjach naukowych.
Wierzymy, że wynik wieku biologicznego skanera TruAGE stanie się szeroko znany i ceniony podobnie jak inne znane już wskaźniki.

Żyj dłużej wśród swoich bliskich. Ciesz się lepszym zdrowiem!

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Przeczytaj poprzedni wpis:
Uszkodzili skrzynki elektryczne dla żartów

Policjanci z Wydziału Kryminalnego komendy w Przeworsku ustalili, że w lutym br. 16-letni mieszkaniec powiatu przeworskiego wspólnie ze swoim 17-letnim

Zamknij