POTRĄCENIE ROWERZYSTKI NA PRZEJŚCIU DLA PIESZYCH

33-letnia rowerzystka została potrącona przez samochód marki Volkswagen Sharan na przejściu dla pieszych w Przeworsku. Kobieta wjechała rowerem na przejście przy włączonym świetle zielonym. Na szczęście obrażenia jakich doznała, okazały się niegroźne. Kierujący samochodem był trzeźwy.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godz. 6 w Przeworsku na ul. Jagiellońskiej. 33-letnia mieszkanka powiatu przeworskiego wjechała rowerem na przejście dla pieszych przy włączonym świetle zielonym i została potrącona przez samochód marki Volkswagen Sharan. Kierujący volkswagenem, 46-letni mieszkaniec powiatu przeworskiego wjechał na skrzyżowanie przy zapalonej strzałce zielonej na sygnalizatorze, która zezwala na warunkowy wjazd za sygnalizator. Do potrącenia doszło w momencie, gdy cyklistka pokonała już niemal całą szerokość jezdni. W wyniku zdarzenia kobieta doznała niegroźnych obrażeń. Uczestnicy tego zdarzenia byli trzeźwi.

Funkcjonariusze przeprowadzili szczegółowe oględziny i sporządzili dokumentację niezbędną do wyjaśnienia wszystkich okoliczności tego zdarzenia. Trwają czynności w tej sprawie.

Źródło http://www.podkarpacka.policja.gov.pl/rze/komendy-policji/kpp-przeworsk/wydarzenia/83966,Potracenie-rowerzystki-na-przejsciu-dla-pieszych.html

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Przeczytaj poprzedni wpis:
ZŁOTE GODY W PRZEWORSKIM RATUSZU

23 marca 2018 roku w sali ślubów Urzędu Stanu Cywilnego w przeworskim ratuszu odbyła się uroczystość wręczenia odznaczeń Prezydenta RP

Zamknij