POTRĄCENIE PIESZEJ W PRZEWORSKU

Policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego z udziałem pieszego, do którego doszło w piątek w Przeworsku. 78-letniej kobiecie udzielono pomocy medycznej. Kierujący fiatem był trzeźwy.

W piątek około godz. 14 w Przeworsku na ul. Jagiellońskiej doszło do zdarzenia drogowego z udziałem pieszej. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 24-letni kierowca fiata, potrącił przechodzącą przez oznakowane przejście dla pieszych 78-letnią mieszkankę powiatu przeworskiego.

Piesza z obrażeniami trafiła na Izbę Przyjęć, gdzie po udzielonej pomocy medycznej jeszcze tego samego dnia opuściła szpital. Oboje uczestnicy byli trzeźwi. Za rażące naruszenie przepisów ruchu drogowego, policjanci zatrzymali prawo jazdy kierującemu fiatem.

Obecnie w Komendzie Powiatowej Policji w Przeworsku prowadzone są czynności o wykroczenie, które wyjaśnią okoliczności tego zdarzenia.

rj

Źródło http://www.podkarpacka.policja.gov.pl/rze/komendy-policji/kpp-przeworsk/wydarzenia/88254,Potracenie-pieszej-w-Przeworsku.html

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Przeczytaj poprzedni wpis:
Jubileusz 70 – lecia Koła Łowieckiego „Szarak” w Kańczudze

20 października br. Zbigniew Kiszka Starosta Przeworski uczestniczył w Jubileuszu 70 – lecia Koła Łowieckiego „Szarak”. Uroczystość rozpoczęła się Mszą

Zamknij