Potrącenie pieszego na przejściu

Wczoraj (8.11.2016), policjanci ruchu drogowego pracowali na miejscu kolizji w Majdanie Sieniawskim. Doszło tam do potrącenia pieszego na przejściu dla pieszych. Ranny mężczyzna trafił do szpitala. Policjanci wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia.

Do zdarzenia doszło wczoraj, tuż przed godziną 14, w Majdanie Sieniawskim na drodze wojewódzkiej nr 835. Przybyli na miejsce funkcjonariusze przeworskiej drogówki ustalili, że kierujący motocyklem marki Suzuki, 26-letni mieszkaniec powiatu biłgorajskiego nie ustąpił pierwszeństwa pieszemu, który znajdował się na oznakowanym przejściu dla pieszych. 61-letni mieszkaniec powiatu przeworskiego, przechodząc przez jezdnię prowadził rower. W wyniku tego zdarzenia, pieszy z obrażeniami ciała trafił do szpitala, gdzie po udzielonej pomocy medycznej wrócił do domu.

Policjanci przebadali na stan trzeźwości zarówno pieszego, jak i kierującego motocyklem, obaj byli trzeźwi. Za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym, funkcjonariusze zatrzymali motocykliście uprawnienia do kierowania.

Obecnie trwają czynności, które wyjaśnią okoliczności tego zdarzenia.

Źródło: www.podkarpacka.policja.gov.pl

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Przeczytaj poprzedni wpis:
Zderzenie dwóch pojazdów w Tryńczy

W piątkowe popołudnie policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego z udziałem dwóch pojazdów. O godz. 14.30 w Tryńczy kierujący ciągnikiem

Zamknij