POTRĄCENIE DWÓCH PIESZYCH NA PRZEJŚCIU W PRZEWORSKU

Dziś w zdarzeniu drogowym ucierpiały dwie mieszkanki Przeworska, które zostały potrącone na przejściu dla pieszych podczas przechodzenia przez jezdnię. Obie kobiety z obrażeniami trafiły do szpitala. Policjanci wyjaśniają okoliczności tego wypadku.

Dziś około godz. 5.45 w Przeworsku na ul. Krajowskiej, policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, w którym uczestniczyły dwie piesze oraz pojazd marki Citroen Berlingo. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 81-letnia i 77-letnia mieszkanki Przeworska przechodząc przez jezdnię na oznakowanym przejściu dla pieszych z sygnalizacją świetlną, potrącone zostały przez 45-letniego kierującego citroenem, mieszkańca powiatu przeworskiego.

W wyniku tego zdarzenia obie piesze doznały obrażeń i karetką pogotowia zostały przewiezione do szpitala. Policjanci ustalili, że zarówno piesze, jak i kierujący citroenem, byli trzeźwi.

Obecnie trwają czynności wyjaśniające okoliczności tego zdarzenia.

rj

Źródło http://www.podkarpacka.policja.gov.pl/rze/komendy-policji/kpp-przeworsk/wydarzenia/74617,Potracenie-dwoch-pieszych-na-przejsciu-w-Przeworsku.html

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Przeczytaj poprzedni wpis:
Mikołaj w Dziennym Domu SENIOR WIGOR

7. grudnia 2016 św. Mikołaj odwiedził również starsze "dzieci" - w Dziennym Domu Senior-WIGOR w Białobokach. Z okazji jego przybycia Emeryci, Rencisci oraz

Zamknij