POSZUKIWANY WPADŁ, BO NIE MIAŁ MASECZKI

Policjanci z Komisariatu Policji w Kańczudze podjęli interwencję wobec mężczyzny, który nie stosował się do obowiązku zakrywania ust i nosa. Po sprawdzeniu w policyjnym systemie okazało się, że 45-latek był poszukiwany przez wymiar sprawiedliwości.

Policjanci systematycznie sprawdzają, czy mieszkańcy naszego powiatu stosują się do obowiązujących restrykcji. Pomimo wielu apeli o przestrzeganie reżimu sanitarnego i troski o bezpieczeństwo zarówno swoje jak i innych, nadal nie brakuje osób świadomie łamiących przepisy.

Wczoraj, kańczudzcy policjanci, patrolując teren miejscowości Rączyna, zauważyli mężczyznę, który nie miał zasłoniętych ust i nosa maseczką. Mundurowi podjęli interwencję. Po sprawdzeniu w policyjnych systemach informatycznych okazało się, że 45-letni mieszkaniec powiatu przeworskiego był poszukiwany przez wymiar sprawiedliwości, za swoje wcześniejsze przewinienia.

Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Dziś przekonwojowano go do zakładu karnego.

Za popełnione wykroczenie dotyczace niestosowania się do nakazu zasłaniania ust i nosa mężczyzna został ukarany mandatem.

Źródło https://podkarpacka.policja.gov.pl/rze/komendy-policji/kpp-przeworsk/wydarzenia/102059,Poszukiwany-wpadl-bo-nie-mial-maseczki.html

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Przeczytaj poprzedni wpis:
Światowy Dzień Walki z Rakiem!

Z okazji Światowego Dnia Walki z Rakiem możemy wyrazić symbolicznie swoją solidarność z pacjentami onkologicznymi, ale również zadbać o swoje zdrowie i zwiększyć świadomość

Zamknij