Poszukiwany mężczyzna został zatrzymany przez policjantów

Policjanci z kańczuckiego komisariatu zatrzymali wczoraj 47-letniego mieszkańca powiatu przeworskiego, poszukiwanego do odbycia kary pozbawienia wolności. Mężczyzna został zatrzymany w miejscu zamieszkania swojego znajomego w sąsiedniej miejscowości. Dziś został przekonwojowany do zakładu karnego.

Wczoraj około godz. 16, funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Kańczudze udali się do miejscowości w gminie Zarzecze, gdzie według posiadanych informacji w jednym z domów jednorodzinnych ma przebywać mężczyzna, który jest poszukiwany. Informacja potwierdziła się. 47-letni mieszkaniec powiatu przeworskiego został zatrzymany przez policjantów i przewieziony do przeworskiej komendy. Był on poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Przeworsku do odbycia kary pozbawienia wolności za wcześniej popełnione przestępstwa.

Mężczyzna noc spędził w policyjnym areszcie. Dziś rano trafił do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe kilka miesięcy.

rj

Źródło: http://www.podkarpacka.policja.gov.pl/rze/komendy-policji/kpp-przeworsk/wydarzenia/82421,Poszukiwany-mezczyzna-zostal-zatrzymany-przez-policjantow.html

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Przeczytaj poprzedni wpis:
Działania „Prędkość” – podsumowanie

Pierwsza w tym roku krajowa akcja „Prędkość” zakończyła się ujawnieniem 28 przypadków przekroczenia dozwolonej prędkości. Działania ukierunkowane na poprawę bezpieczeństwa

Zamknij