Polska na Rowery

W dniu dzisiejszym oficjalnie można stwierdzić, że w czerwcu Przeworsk dołączy do ogólnopolskiej akcji Polska na Rowery. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Przeworsku uwzględnił w swoich zamierzeniach na bieżący rok imprezę pod tym szyldem.

W naszym mieście już dwukrotnie odbywały się podobne akcje, które były skierowane do ludzi pasjonujących się bieganiem. Były to imprezy organizowane z wielką pompą i z pewnością podobnie będzie w przypadku cyklistów. Wstępnie termin pierwszej przeworskiej akcji Polska na Rowery został wyznaczony na 30. czerwca. Start i zakończenie rajdu będzie miał miejsce na stadionie „Orła” Przeworsk.

Oczywiście na bieżąco będziemy śledzić wieści z centrali „PnR”, by odbyć naszą wspólną akcję zgodnie z terminami, jakie wyznaczy organizator. Przypomnę, że pomysłodawcą całej akcji, jest Agora S.A. z siedzibą w Warszawie, przy ulicy Czerskiej 8/10.

W roku ubiegłym Weeknd na Rowery miał miejsce w dniach 1-3 czerwca. Z każdym nowym sezonem liczba miejscowości przyłączających się do tej akcji jest coraz większa.

Regulamin ubiegłorocznej akcji Polska na Rowery można obejrzeć pod tym linkiem.

Oprócz tej imprezy stowarzyszenie PKTR „Leliwa” wspólnie z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Przeworsku zorganizuje w bieżącym sezonie jeszcze jeden rajd rowerowy. Będzie to „Pożegnanie Lata”, „Złota Jesień w Plenerze”, ewentualnie stworzymy całkowicie nową pozycję w naszym wspólnym kalendarzu.

Źródło PKTR Leliwa

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Przeczytaj poprzedni wpis:
Orkiestra zagrała rekordowo

Mieszkańcy Sieniawszczyzny po raz kolejny pokazali, że mają wielkie serca. W niedzielę, podczas XXI finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zebrano

Zamknij