Policjanci zatrzymali sprawcę ugodzenia nożem

Policjanci zatrzymali 46-letniego mężczyznę podejrzanego o ugodzenie nożem 25-letniego mieszkańca Bytomia. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do aresztu. Zastosowano wobec niego dozór policyjny, zakaz zbliżania się do pokrzywdzonego oraz zakaz opuszczania kraju.
W niedzielę późnym wieczorem policjanci z Kańczugi zostali powiadomieni o zdarzeniu, w trakcie którego miało dojść do ugodzenia nożem mężczyzny. Jak się okazało w czasie trwania zabawy weselnej między dwoma gośćmi doszło do sprzeczki. Ta przerodziła się w szarpaninę podczas, której 46-letni mężczyzna ugodził nożem w brzuch młodego człowieka. Obaj mężczyźni byli pod działaniem alkoholu. Po krótkim czasie 25-latek trafił  do szpitala. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.
Sprawca został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. 46-latek usłyszał zarzut spowodowania uszczerbku na zdrowiu u mieszkańca Bytomia. Podczas składania wyjaśnień mężczyzna przyznał się do zarzucanego mu czynu i złożył w tej sprawie wyjaśnienia.
Na wniosek śledczych prokurator postanowił zastosować wobec niego środki zapobiegawcze w postaci policyjnego dozoru, zakazu kontaktowania się z pokrzywdzonym oraz zakazu opuszczania kraju. Mężczyźnie grozi kara pozbawienia wolności do lat 5.

Źródło: podkarpacka.policja.gov.pl

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Przeczytaj poprzedni wpis:
Pijana matka „opiekowała się” dwójką dzieci

Wczoraj po południu policjanci z Sieniawy interweniowali w jednym z domów, w związku z nieprawidłowym sprawowaniem opieki nad dziećmi. Okazało

Zamknij