POLICJANCI WYJAŚNIAJĄ OKOLICZNOŚCI ŚMIERCI MĘŻCZYZNY

Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności śmierci mężczyzny, którego ciało znaleziono w sobotę wieczorem na drodze w miejscowości Rożniatów w powiecie przeworskim. Prawdopodobnie jest on ofiarą wypadku drogowego.

W sobotę, około godz. 23 w miejscowości Rożniatów w powiecie przeworskim, kierujący autobusem, na prostym odcinku drogi, zauważył leżącą na jezdni osobę. Kierowca wykonał gwałtowny manewr, stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do przydrożnego rowu. Pasażerom autobusu i kierowcy nic się nie stało. Kiedy podeszli do leżącego na jezdni mężczyzny stwierdzili, że nie daje on oznak życia. Powiadomiono służby ratunkowe.

Obecny na miejscu wypadku biegły patolog ujawnił na ciele mężczyzny ślady wskazujące na to, że prawdopodobnie uczestniczył on w zdarzeniu drogowym. Policjanci wraz z prokuratorem wykonali oględziny miejsca wypadku, sporządzono szkic i dokumentację fotograficzną. Ustalono tożsamość mężczyzny – to 35-letni mieszkaniec powiatu przeworskiego. Decyzją prokuratora ciało zabezpieczono do badań sekcyjnych.

rj

Źródło http://www.podkarpacka.policja.gov.pl/rze/komendy-policji/kpp-przeworsk/wydarzenia/88863,Policjanci-wyjasniaja-okolicznosci-smierci-mezczyzny.html

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Przeczytaj poprzedni wpis:
POŻAR ZAKŁADU PRODUKCYJNEGO W PRZEWORSKU

Policjanci ustalają przyczyny pożaru jednej z hal zakładu produkcyjnego, do którego doszło w środę. W zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Okoliczności

Zamknij