Policjanci pomogli poszkodowanym w pożarze

Policjanci z Komisariatu Policji w Kańczudze widząc wydobywający się dym z jednego z domów w miejscowości Zagórze natychmiast udali się na miejsce, wezwali straż pożarną i udzielili pomocy pięcioosobowej rodzinie. Trwa wyjaśnianie okoliczności zdarzenia.

Wczoraj, około godziny 7:30 policjanci z KP Kańczuga podczas pełnienia służby zauważyli, że z jednego z budynków mieszkalnych w miejscowości Zagórze wydobywają się kłęby dymu. Natychmiast udali się na miejsce, gdzie zastali stojący w płomieniach dach domu i strych. Funkcjonariusze wezwali strażaków i przystąpili do ewakuacji mieszkańców domu. Aby zapobiec wybuchowi policjanci odcięli i wynieśli butlę gazową stojącą wewnątrz budynku.

Na miejscu działały jednostki PSP w Przeworsku oraz jednostki Ochotniczych Straży Pożarnych. Dzięki szybkiej i zdecydowanej reakcji nikt z mieszkańców nie doznał obrażeń i nie uległ zaczadzeniu. Podczas podjętych działań rodzinie zapewniono pomoc i przewieziono ją do lokalu zastępczego.

Źródło policja.pl

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Przeczytaj poprzedni wpis:
Wybieramy herb Gminy Gać

We wrześniu Gmina Gać zamierza podjąć uchwałę w sprawie nadania herbu Gminy Gać. W oparciu o przeprowadzony wcześniej konkurs, nawiązano

Zamknij