Policjanci odzyskali skradzione akumulatory

W policyjnych aresztach przebywają trzej mężczyźni zatrzymani w związku z kradzieżą akumulatorów do jakiej doszło wczoraj w nocy w gminie Tryńcza. Mężczyzn w wieku 20, 21 i 24 lat zatrzymali policjanci z komisariatu w Sieniawie, którzy w trakcie kontroli drogowej ujawnili pochodzące z kradzieży akumulatory. Wartość odzyskanego mienia oszacowano na kwotę 1200 złotych.Dziś tuż po północy podczas patrolu miejscowości Wółka Małkowa policjanci zauważyli volkswagena golfa, który na widok radiowozu próbował sie oddalić. Funkcjonariusze udali się za pojazdem a następnie zatrzymali go do kontroli. Stróże prawa w trakcie przeprowadzanych czynności ujawnili, że 20-letni kierowca tego pojazdu w bagażniku przewozi dwa akumulatory samochodowe. Podejrzewając, że akumulatory mogą pochodzić z kradzieży zatrzymali mężczyznę.

W trakcie prowadzonych czynności funkcjonariusze dotarli do kolejnych dwóch mężczyzn, którzy towarzyszyli 20-latkowi, okazali się nimi dwaj mieszkańcy powiatu jarosławskiego w wieku 21 i 24 lat. W związku z podejrzeniem, że mężczyźni mogli wspólnie dokonać kradzieży, zostali zatrzymani i osadzeni w policyjnych aresztach.

Funkcjonariusze zabezpieczyli odzyskane akumulatory, których wartość oszacowano na kwotę 1200 złotych. Trwają dalsze czynności w tej sprawie.

Za kradzież kodeks karny przewiduje karę do 5 lat pozbawiania wolności.

Zdjęcia Zdjęcie 1

Źródło Policja.pl

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Przeczytaj poprzedni wpis:
Pierwszy w roku 2013 dyżur członków PKTR „Leliwa”

Pierwszy w roku 2013 dyżur członków PKTR "Leliwa" przed budynkiem MOK. Udział wzięli Bogusław Kukla, Paweł Scherer i Marcin Szewczyk.

Zamknij