Policjanci i funkcjonariusze SOK w trosce o bezpieczeństwo dzieci

Troszcząc się o bezpieczeństwo najmłodszych, przeworscy policjanci odwiedzili dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Przeworsku. We wspólne działania włączyli się również funkcjonariusze z Placówki Straży Ochrony Kolei w Przeworsku.  Podczas spotkania omówione zostały zasady bezpiecznego podróżowania i spędzania czasu podczas wakacyjnego wypoczynku.
Wczoraj przeworscy policjanci i funkcjonariusze Straży Ochrony Kolei odwiedzili uczniów Szkoły Podstawowej nr 1  w Przeworsku. Podczas spotkania omówione zostały podstawowe zasady ruchu drogowego, w tym bezpiecznego poruszania się pieszych w rejonie dróg oraz przejazdów kolejowych.
Rozmawiano z dziećmi o różnych niebezpiecznych sytuacjach i wspólnie zastanawiano się nad tym jak uniknąć podobnych zagrożeń. Uczniowie chętnie opowiadali o swoich przygodach na jezdni czy też w rejonie  przejawów kolejowych oraz chwalili się wiedzą na temat poprawnego przechodzenia przez ulicę.
Uczniowie aktywnie uczestniczyli w spotkaniu okazując zainteresowanie omawianą tematyką.

Źródło: http://www.podkarpacka.policja.gov.pl/

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Przeczytaj poprzedni wpis:
Zmiana godziny odjazdu Przeworskiej Kolejki Dojazdowej ze stacji Dynów do stacji Przeworsk w dniu 2.lipca 2016r.

Powiatowy Zarząd Dróg w Przeworsku informuje, że zmienia się godzina odjazdu w dniu 2.VII.2016r. ze stacji Dynów z godziny 1430

Zamknij