POD DYWANIKIEM I W SCHOWKU BMW PRZEWOZILI NARKOTYKI

Kańczuccy policjanci, podczas kontroli drogowej BMW, ujawnili pod dywanikiem pasażera oraz w schowku susz konopi indyjskich. Jak okazało się narkotyki należały do kierowcy oraz jego pasażera. Za popełnione przestępstwo mężczyźni odpowiedzą przed sądem.

W środę w nocy funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Kańczudze zatrzymali do kontroli drogowej samochód marki BMW. W pojeździe przebywały trzy osoby. Podczas kontroli, podróżujący zachowywali się nerwowo, a w samochodzie wyraźnie wyczuwalny był charakterystyczny zapach marihuany.

Funkcjonariusze wylegitymowali kierowcę oraz pasażerów, a następnie przeszukali samochód.

Pod dywanikiem pasażera oraz w schowku znaleźli woreczki strunowe z zawartością suszu konopi indyjskiej. Jak się okazało, właścicielami narkotyków byli 24-letni kierowca BMW oraz jego 20-letni pasażer, obaj mieszkańcy powiatu przeworskiego.

Mężczyźni zostali zatrzymani i doprowadzeni do komisariatu. Funkcjonariusze poddali badaniu zabezpieczoną substancję, tester potwierdził, że jest to marihuana.

Za posiadanie narkotyków odpowiedzą teraz przed sądem.

Źródło http://www.podkarpacka.policja.gov.pl/rze/komendy-policji/kpp-przeworsk/wydarzenia/83921,Pod-dywanikiem-i-w-schowku-BMW-przewozili-narkotyki.html

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Przeczytaj poprzedni wpis:
MURAWA NA STADIONIE MIEJSKIM GOTOWA NA INAUGURACJĘ RUNDY WIOSENNEJ

Z dumą możemy przedstawić Państwu stan w jakim znajduje się boisko główne na Stadionie Miejskim w Przeworsku. Zdecydowana większość spotkań

Zamknij