Pies pogryzł 41-letniego mężczyznę

Dziś rano 41-letni mieszkaniec Medyni Kańczuckiej został pogryziony przez psa. Mężczyzna został zaatakowany w momencie gdy odśnieżał swój samochód. Z poważną raną nogi został przewieziony do szpitala. Duży mieszaniec należący do jego sąsiada był bez nadzoru. Policjanci wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia. Potwierdzili, że pies ma aktualne szczepienia.

Dzisiaj około godziny 8.30, dyżurny przeworskiej komendy odebrał zgłoszenie o mężczyźnie, który został pogryziony przez psa. Do zdarzenia doszło w miejscowości Medynia Kańczucka.

Interweniujący policjanci ustalili, że 41-letni mężczyzna podczas odśnieżania zaparkowanego na swoim podjeździe samochodu został zaatakowany przez psa, który był bez nadzoru właściciela. Mężczyzna z  urazem podudzia został przewieziony do szpitala. Okazało się, że właścicielem psa jest sąsiad poszkodowanego. Zwierzę ma aktualne szczepienia.

Dokładne okoliczności pogryzienia 41-latka wyjaśni prowadzone postępowanie.

Apelujemy do wszystkich właścicieli psów o zachowanie odpowiednich środków ostrożności przy trzymaniu zwierząt.

Źródło: http://www.podkarpacka.policja.gov.pl/rze/komendy-policji/kpp-przeworsk/wydarzenia/83002,Pies-pogryzl-41-letniego-mezczyzne.html

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Przeczytaj poprzedni wpis:
ODPRAWA ROCZNA W KOMENDZIE POWIATOWEJ POLICJI W PRZEWORSKU

Dzisiaj w Komendzie Powiatowej Policji w Przeworsku odbyła się roczna odprawa przeworskich policjantów. W odprawie uczestniczyli Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji

Zamknij