„PIĘKNA SPRAWA: DLA NIEPEŁNOSPRAWNYCH DO ZDOBYCIA WARSZAWA!”

W czwartek 25 października z-ca Burmistrza Miasta Przeworska Wojciech Superson oraz Sekretarz Miasta Przeworska Agnieszka Zakrzewska uczestniczyli w podsumowaniu i promocji projektu „Piękna sprawa: dla niepełnosprawnych do zdobycia WARSZAWA!”, zrealizowanego przez Warsztaty Terapii Zajęciowej w Przeworsku.

Projekt dofinansowany z programu Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego „Kultura Dostępna 2018” pozwolił niepełnosprawnym z naszego terenu spełnić marzenie i zwiedzić stolicę. Wcześniej w dniach 4 – 6 września uczestnicy WTZ wzięli również udział w plenerze malarskim w Lipniku.

Podczas czwartkowego spotkania można było podziwiać wystawę poplenerową prac oraz fotografii z pobytu w stolicy, którą na prośbę dyrektor WTZ Emilii Pelc, otworzył z-ca burmistrza Wojciech Superson. W sali widowiskowej MOK odbył się również pokaz sztuki „O straszliwym smoku, dzielnym Szewczyku, pięknej królewnie i królu Gwoździku” w wykonaniu teatru amatorskiego „My z Kasztanowej”. Na zakończenie wszyscy wspólnie z zespołem instrumentalno-wokalnym WTZ śpiewali piosenki patriotyczne.

FOTOGALERIA

Źródło http://www.przeworsk.um.gov.pl/aktualnosci/2635-pikna-sprawa-dla-niepenosprawnych-do-zdobycia-warszawa-

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Przeczytaj poprzedni wpis:
POŻAR BMW NA AUTOSTRADZIE W BIAŁOBRZEGACH

Do groźnego zdarzenia doszło wczoraj na autostradzie A4 w miejscowości Białobrzegi. W czasie jazdy zapaliło się bmw, w którym przebywały

Zamknij