Pchli Targ dla Światowych Dni Młodzieży

Światowe Dni Młodzieży w Krakowie poprzedzone są tzw. Dniami w Diecezjach. Będziemy je przeżywać od 20 do 25 lipca tego roku. Wówczas również do naszego miasta przybędzie młodzież zza granicy. Na ten czas przygotowujemy różne wydarzenia i imprezy dla naszych gości i młodzieży z dekanatów: Przeworsk I, Przeworsk II, Sieniawa i Kańczuga. W tym celu gromadzimy również środki pieniężne. Wolontariusze Światowych Dni Młodzieży zwracają się z prośbą do wszystkich parafian i nie tylko o dostarczenie rzeczy na „Pchli Targ”. Dochody z tego przedsięwzięcia zostaną przeznaczone na organizację wydarzeń w czasie Dni w Diecezjach.

Rzeczy będziemy zbierać w każdy piątek do 8. kwietnia przed i po nabożeństwach wieczornych w domu św. Józefa. Na pewno w wielu domach są przedmioty, których nie używamy. Często są to nawet nowe rzeczy. Można je ofiarować na ten cel. Będą one sprzedawane w Niedzielę Grobu Bożego tj. 10. kwietnia tego roku. Zasada jest taka, że ofiarujemy za darmo a kupujemy za kwotę przez siebie ustaloną.

Co można przynieść? Prawie wszystko: szkła, zegarki, telefony, monitory, sprzęty elektroniczne, sprzęty AGD, zabawki, przedmioty sportowe, sztućce, książki, narty itp.

Zapraszamy do udziału w wymianie:)

Źródło http://www.bazylika.przeworsk.pl/?p=2475

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Przeczytaj poprzedni wpis:
Rozgrywki Szachowe w ramach Ferii na Sportowo z GOSiR w Zarzeczu

W dniu 25 lutego br. na hali sportowej GOSiR zorganizowane zostały rozgrywki szachowe z udziałem dorosłych i dzieci. Celem imprezy

Zamknij