Ogłoszenie wyników Plebiscytu Eskulap 2017

Ogłoszenie wyników Plebiscytu Eskulap 2017 8 lutego w Filharmonii Podkarpackiej im. Artura Malawskiego w Rzeszowie odbyło się rozstrzygnięcie tegorocznej – 17 edycji Plebiscytu Eskulap. Laureatem w kategorii lekarz rodzinny został lek. med. Jacek Pieniążek, spec. pediatra i medycyny rodzinnej, pracujący w NZOZ ALMUS w Białobokach, zajmując trzecie miejsce w województwie podkarpackim.

W uroczystej Gali uczestniczył Starosta Przeworski Zbigniew Kiszka, który pogratulował Laureatowi naszego powiatu i przekazał pamiątkowy grawerton.

Eskulap jest cieszącym się popularnością plebiscytem, w którym pacjenci poprzez głosowanie wybierają lekarzy w poszczególnych kategoriach. Jego ideą jest wyróżnienie grona lekarzy cieszących się zaufaniem pacjentów, praktykujących na terenie województwa podkarpackiego oraz zwiększenie świadomości na temat ochrony własnego zdrowia poprzez dotarcie do jak największej liczby mieszkańców Podkarpacia.

Wszystkim Laureatom gratulujemy.

Galeria:

Ogłoszenie wyników Plebiscytu Eskulap 2017 Ogłoszenie wyników Plebiscytu Eskulap 2017 Ogłoszenie wyników Plebiscytu Eskulap 2017 Ogłoszenie wyników Plebiscytu Eskulap 2017

Źródło: http://www.powiatprzeworsk.pl/aktualnosci/ogloszenie-wynikow-plebiscytu-eskulap-2017,art2254/

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Przeczytaj poprzedni wpis:
Pies pogryzł 41-letniego mężczyznę

Dziś rano 41-letni mieszkaniec Medyni Kańczuckiej został pogryziony przez psa. Mężczyzna został zaatakowany w momencie gdy odśnieżał swój samochód. Z

Zamknij