Ogłoszenia Parafialne – Bernardyni Przeworsk

I Niedziela Wielkiego Postu
– 17 luty 2013

 1. W dobrym przygotowaniu do świąt Wielkanocnych pomagają nam nabożeństwa wielkopostne: Drogi Krzyżowej i Gorzkich Żali.
 2. Droga Krzyżowa w naszym kościele: w środy o godz 17.30 ze szczególnym udziałem dzieci i młodzieży w piątki o godz. 17.30 dla wszystkich w niedzielę po Mszy św. o godz 6.30 dla wszystkich
 3. Gorzkie Żale: w piątki o godz 17.00 w niedzielę po Mszy o godz 15.30 z kazaniem pasyjnym
 4. W liturgii nadchodzącego tygodnia obchodzić będziemy: w piątek święto Katedry św. Piotra Apostoła.
 5. W zakrystii jest do nabycia prasa katolicka, obrazy św. Antoniego oraz kalendarze na 2013 rok ze zdjęciami i uroczystościami w naszym kościele.
 6. Wszystkim ofiarodawcom i ludziom dobrej woli za modlitwę i składane ofiary na rzecz naszego kościoła, klasztoru oraz renowację kaplicy św. Antoniego składamy staropolskie ”Bóg zapłać” i zapewniamy o modlitewnej pamięci.
 7. W przyszłą sobotę od godz 17.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu. Zaprasza Koło Przyjaciół Radia Maryja.
 8. W każdy piątek W. Postu odpust zupełny za odmówienie przed Krzyżem modlitwy „Oto ja dobry i najsłodszy Jezu…”, za Drogę Krzyżową oraz za udział w Gorzkich Żalach.
 9. W niedzielę 24 lutego o godz 8.00 Msza św w intencji chorych i cierpiących. Po Mszy zmiana tajemnic różańcowych. O godz 15.30 Msza św w intencji papieża, o kanonizację Jana Pawła II w intencji Ojczyzny, Radia Maryja i telewizji Trwam.
 10. Grupa charytatywna św. Antoniego przy naszym klasztorze informuje, że żywność dla rodzin wcześniej zarejestrowanych wydawana będzie w środę 20 lutego od godz 16.00 w ośrodku duszpasterskim w Zielonej Dolinie.
 11. Akcja Katolicka pw. św. Barbary zaprasza członków, kandydatów i osoby które chciałyby wstąpić w szeregi naszego stowarzyszenia na spotkanie formacyjne we wtorek 19 lutego po Mszy wieczornej.
 12. Na wspólne spotkania zapraszają również: Oaza Dzieci Bożych w każdą sobotę o godz 10.00, Ministranci w każdą sobotę o godz 9.00 oraz Franciszkańska Młodzież Oazowa w każdą sobotę o godz 16.00.
 13. Grupa Charytatywna przy kościele farnym w Przeworsku dziękuje za zbiórkę makulatury i plastikowych butelek. Zebrano 209 ton.
 14. W ubiegłym tygodniu odeszła do Pana Olga Wańczycka. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…,

Źródło Bernardyni Przeworsk

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

© 2013-2018 TeleVizja Przeworsk All Rights Reserved

Przeczytaj poprzedni wpis:
Wesołe ferie w kinie Helios

Zamknij