Odprawa roczna w Komendzie Powiatowej Policji w Przeworsku

22 stycznia br. w Komendzie Powiatowej Policji w Przeworsku odbyła się odprawa roczna podsumowująca osiągnięte wyniki i efekty pracy w 2018 roku. Odprawę rozpoczął Komendant Powiatowy Policji w Przeworsku podinsp. Robert Sobolewski, który przywitał zaproszonych gości, m.in. Zastępcę Komendanta Wojewódzkiego Policji w Rzeszowie insp. Tadeusza Szymanka, przedstawicieli władz samorządowych na czele ze Starostą Przeworskim Bogusławem Urbanem.

Następnie przedstawił analizę stanu bezpieczeństwa i porządku publicznego na terenie powiatu przeworskiego  w  2018 roku. Omówił kwestie związane z przestępczością oraz bezpieczeństwem w ruch drogowym. Zaprezentował działania prewencyjne i programy profilaktyczne realizowane przez KPP w Przeworsku.

Starosta Przeworski Bogusław Urban wysoko ocenił pracę przeworskich policjantów. Zwrócił uwagę na wzorową współpracę pod kątem ruchu drogowego i starań Policji o zapewnienie jak najwyższych standardów bezpieczeństwa na drogach powiatu przeworskiego. Na zakończenie Komendant Powiatowy Policji w Przeworsku podziękował przedstawicielom samorządów i służb  za całoroczną współpracę, wsparcie finansowe oraz rzeczowe, współudział w przedsięwzięciach profilaktycznych oraz okazywaną życzliwość.

Źródło: www.powiatprzeworsk.pl/aktualnosci/odprawa-roczna-w-komendzie-powiatowej-policji-w-przeworsku,art2584/

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Przeczytaj poprzedni wpis:
Promocja 3 tomu „PRZEWORSKICH STUDIÓW REGIONALNYCH”

Zamknij