ODPOWIE ZA POSIADANIE NARKOTYKÓW

 

Policjanci wydziału kryminalnego zatrzymali 21-letniego mieszkańca Przeworska. W trakcie kontroli osobistej, funkcjonariusze ujawnili przy nim marihuanę. Mężczyzna usłyszał już zarzut posiadania narkotyków. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

We wtorek po godz. 17, w rejonie ul. Korczaka w Przeworsku, uwagę pełniących służbę funkcjonariuszy wydziału kryminalnego przyciągnął zaparkowany opel. Wewnątrz pojazdu znajdowało się dwóch mężczyzn, którzy na widok policjantów zaczęli zachowywać się bardzo nerwowo.

W trakcie sprawdzania danych, funkcjonariusze wyczuli charakterystyczną woń przypominającą zapach marihuany. Przy siedzącym za kierownicą opla 21-latku, policjanci ujawnili woreczek strunowy z suszem roślinnym, młynek do mielenia oraz bibułę. Wstępnie przeprowadzone badanie na testerze narkotykowym wykazało, że jest to marihuana.

Ponadto, w trakcie przeszukania pomieszczeń mieszkalnych zajmowanych przez mężczyznę oraz terenu wokół budynku, kryminalni ujawnili 31 gramów suszu roślinnego.

21-letni mieszkaniec Przeworska został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Usłyszał już zarzuty posiadania środków odurzających, za co grozić mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Źródło https://podkarpacka.policja.gov.pl/rze/komendy-policji/kpp-przeworsk/wydarzenia/100871,Odpowie-za-posiadanie-narkotykow.html

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Przeczytaj poprzedni wpis:
Dziewięciu pracowników z gminy i powiatu ukończyło szkolenie z mediacji rodzinnych

Wójt Gminy Przeworsk Daniel Krawiec podpisał kolejne protokoły dotyczące usług dla rodzin w ramach projektu „Liderzy kooperacji”, realizowanym w ramach Programu Operacyjnego

Zamknij