NOWE ŁÓŻKA DLA ODDZIAŁU POŁOŻNICZEGO SP ZOZ PRZEWORSK

Kolejne pieniądze trafią do Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Przeworsku z przeznaczeniem na poprawę warunków leczenia pacjentów przeworskiej placówki. Dzięki umowie o udzielenie dotacji celowej podpisanej 14 maja przez Burmistrza Miasta Przeworska Leszka Kisiela oraz Dyrektora Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Przeworsku Grzegorza Jedynaka, 20 000 zł zostanie wydane na zakup łóżek szpitalnych na doposażenie Oddziału Położniczego.
W ubiegłym roku dofinansowany został zakup sprzętu medycznego służącego do intensywnej terapii i diagnostyki. Podczas podpisania umowy obecni byli również Przewodniczący Rady Miasta Przeworska Tomasz Majba oraz pielęgniarka oddziałowa Oddziału Położnictwa Marzena Ślęk. Każda współpraca służąca poprawie warunków systemu opieki zdrowotnej, szczególnie w obecnym czasie jest bardzo istotna. Wsparcie Oddziału Położniczego nabiera jeszcze większego znaczenia w perspektywie dzisiejszego święta wszystkich mam. Nowe łóżka już w niedługim czasie będą służyć pacjentkom rodzącym w przeworskim szpitalu.

Źródło https://www.przeworsk.um.gov.pl/aktualnosci/3253-nowe-oka-dla-oddziau-pooniczego-sp-zoz-przeworsk-

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Przeczytaj poprzedni wpis:
PRZEWORSKIE SŁONIE W WIOSENNEJ SZACIE

Wiosna w tym roku nas nie rozpieszcza, temperatury wciąż są dość niskie, jednak z nadzieją patrzymy na prognozy kolejnych dni.

Zamknij