Nowa radna w Radzie Powiatu Przeworskiego

5 maja br. w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Przeworsku odbyła się XIV sesja Rady Powiatu Przeworskiego, podczas której postanowieniem Komisarza Wyborczego w Przemyślu Nr 101/2020 z dnia 28 kwietnia 2020 r. mandat radnej objęła Katarzyna Solarz.

Obsadzenie mandatu radnej Rady Powiatu Przeworskiego nastąpiło w związku z zrzeczeniem się mandatu radnego przez Bogusława Urbana.

– Jestem przekonany, że Pani Katarzyna Solarz godnie będzie reprezentować interesy mieszkańców w Radzie Powiatu Przeworskiego ze swojego okręgu wyborczego. Będę osobiście wspierał ją swoimi działaniami – mówi Starosta Przeworski Bogusław Urban.

Katarzyna Solarz jest mieszkanką Sieteszy, mężatką, mamą dwójki dzieci. Posiada wykształcenie medyczne, pracuje w Klinice Okulistyki Klinicznego Szpitala Wojewódzkiego Nr 1 w Rzeszowie. W wyborach do Rady Powiatu Przeworskiego startowała z Komitetu Wyborczego Prawo i Sprawiedliwość Okręg 4 Gminy: Gać, Jawornik Polski, Kańczuga.

– Szczególnie jest mi bliski temat służby zdrowia. Ponadto będę zabiegać o poprawę infrastruktury drogowej, bezpieczeństwa publicznego i zapewnienie sprzyjających warunków dla rozwój małych i średnich przedsiębiorstw. Będę zabiegała o stały kontakt z mieszkańcami mojego okręgu, by jak najlepiej dbać o interesy naszej lokalnej społeczności – mówi Katarzyna Solarz.

Życzymy owocnej i dającej dużo satysfakcji pracy!

Źródło http://www.powiatprzeworsk.pl/aktualnosci/nowa-radna-w-radzie-powiatu-przeworskiego,art3094/

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Przeczytaj poprzedni wpis:
UWAGA! ZAMKNIĘTE PRZEJŚCIE!

Informujemy, że od 15 maja (piątek) zamknięte zostanie przejście schodami między ul. Gimnazjalną a ul. Bernardyńską. Utrudnienia związane będą z

Zamknij