NIETRZEŹWY KIERUJĄCY BMW

Sieniawscy policjanci zatrzymali do kontroli nietrzeźwego kierowcę. Mężczyzna kierował bmw, mając w swoim organizmie około promila alkoholu. O jego dalszym losie zadecyduje teraz sąd.

Mimo licznych apeli do kierowców o zachowanie rozwagi i szczególnej ostrożności, a zwłaszcza o to, aby nie wsiadać za kierownicę po wypiciu alkoholu, zdarzają się przypadki świadczące o całkowitej nieodpowiedzialności niektórych użytkowników dróg.

Dzisiaj po godz. 2 w nocy, policjanci zatrzymali mieszkańca powiatu jarosławskiego, który kierował bmw, będąc w stanie nietrzeźwości. Mężczyzna został zatrzymany na terenie miejscowości Gniewczyna Łańcucka przez funkcjonariuszy Komisariatu Policji w Sieniawie. Badanie stanu trzeźwości wykazało około promila alkoholu w jego organizmie.

22-latek odpowie teraz za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości, za co grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności, sądowy zakaz prowadzenia pojazdów i wysoka grzywna.

Źródło https://podkarpacka.policja.gov.pl/rze/komendy-policji/kpp-przeworsk/wydarzenia/105386,Nietrzezwy-kierujacy-bmw.html

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Przeczytaj poprzedni wpis:
WARSZTATY TWORZENIA KOSMETYKÓW NATURALNYCH JUŻ ZA NAMI

Urząd Miasta Przeworska na czele z Burmistrzem Miasta Przeworska Leszkiem Kisielem wraz z partnerem słowackim Svet Mladych w Giraltovcach  zorganizowali

Zamknij