NIEPRAWIDŁOWE WYMIJANIE PRZYCZYNĄ KOLIZJI

Nieprawidłowo wykonany manewr wymijania był przyczyną kolizji, do jakiej doszło na drodze powiatowej w Żurawiczkach. Uszkodzone samochody, to na szczęście jedyne straty. Sprawca kolizji został ukarany mandatem.

Do zdarzenia doszło w sobotę o godz. 12.30 na drodze powiatowej w Żurawiczkach. Kierujący fiatem, 73-letni mieszkaniec powiatu przeworskiego, podczas wymijania się pojazdów doprowadził do zderzenia z peugeotem, którym kierował 20-letni mieszkaniec powiatu tomaszowskiego. Na szczęście nikt w zdarzeniu nie ucierpiał. Policjanci poddali badaniu na stan trzeźwości obu kierujących, byli trzeźwi.

Za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym sprawca kolizji ukarany został mandatem. Z uwagi na uszkodzenia w pojazdach, funkcjonariusze zatrzymali dowody rejestracyjne.

Źródło http://www.podkarpacka.policja.gov.pl/rze/komendy-policji/kpp-przeworsk/wydarzenia/87548,Nieprawidlowe-wymijanie-przyczyna-kolizji.html

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Przeczytaj poprzedni wpis:
POSZUKUJEMY ŚWIADKÓW ZDARZENIA DROGOWEGO

Komenda Powiatowa Policji w Przeworsku poszukuje świadków zdarzenia drogowego, które miało miejsce 16 maja 2018 r. około godz. 15.30 w

Zamknij