NASZ PAN BURMISTRZ – OCZAMI PRZEDSZKOLAKA

Z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego, Przedszkole Miejskie nr 2 w Przeworsku zorganizowało konkurs plastyczny „Burmistrz – oczami przedszkolaka”.

Ideą i celem konkursu było stworzenie pracy plastycznej zainspirowanej postacią Burmistrza Miasta Przeworska, rozwijanie zainteresowań funkcjami pełnionymi przez osoby w naszym mieście oraz radość i satysfakcja z własnego tworzenia. Temat konkursu niełatwy dla przedszkolaka.

Wszyscy jednak byli mile zaskoczeni, że dzieci tak dużo wiedzą o zadaniach, jakie wykonuje burmistrz, co miało odzwierciedlenie w wykonanych pracach.  Podczas uroczystego otwarcia wystawy przedszkolni artyści biorący udział w konkursie zostali docenieni gromkimi brawami, dyplomami i podziękowaniami. Burmistrz Miasta Przeworska Leszek Kisiel obdarował dzieci słodyczami oraz podziękował za zaangażowanie i wykonanie ciekawych prac plastycznych. Wszystkie dzieła konkursowe, zostaną wystawione w Galerii Magistrackiej w przeworskim ratuszu.

Źródło http://www.przeworsk.um.gov.pl/aktualnosci/2130-nasz-pan-burmistrz-oczami-przedszkolaka

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Przeczytaj poprzedni wpis:
SYMPOZJUM NAUKOWE „INNOWACJA ŹRÓDŁEM ROZWOJU REGIONU”

3 czerwca 2016 roku w ratuszu odbyło się sympozjum naukowe „Innowacje źródłem rozwoju regionu”, zorganizowane przez Wyższą Szkołę Społeczno –

Zamknij