Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików

Kraków był sportową areną dla rozgrywanych 3 i 4 października Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików w biegu na orientację dla województw śląskiego, małopolskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego.

Najmłodsi adepci tej dyscypliny walczyli w biegach indywidualnych oraz biegu sztafetowym.  W biegu klasycznym mistrzynią 4-rech województw została Agnieszka Leśnicka z UKS Azymut Dębów, a wśród chłopców jej klubowy kolega Konrad Bawor zdobył srebrny medal. W biegu sztafetowym zawodnicy Azymutu w składzie: Agnieszka Leśnicka, Konrad Bawor i Marcin Liszka wywalczyli brązowy medal.

Podczas tych zawodów zawodnicy zdobywali punkty do ogólnopolskiego współzawodnictwa sportowego dzieci i młodzieży prowadzonego przez Ministerstwo Sportu i Turystyki. Dla woj. Podkarpackiego zawodnicy Azymutu w tych zawodach zdobyli ponad 20 punktów.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Przeczytaj poprzedni wpis:
I Bieg Uliczny – Zarzecze na 5!

10.10.2015 r. blisko 150 biegaczy z całego kraju rywalizowało podczas I Biegu Ulicznego „Zarzecze na 5!”. Patronat Honorowy nad biegiem