MIASTO DZIECIOM – BAWCIE RAZEM Z NAMI – DZIEŃ DZIECKA 2018

Burmistrz Miasta Przeworska oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w niedzielne popołudnie 3 czerwca zaprosili najmłodszych mieszkańców miasta do wspólnego świętowania Dnia Dziecka. Piękna, słoneczna pogoda sprzyjała zabawom i aktywnościom.

Bezpłatny dostęp do dmuchanych zjeżdżalni, placów zabaw i trampoliny zapewnił dzieciom, tym całkiem małym i tym nieco starszym, wyśmienitą zabawę i frajdę. Komenda Powiatowa Policji w Przeworsku zapraszała do strefy małego policjanta, gdzie funkcjonariusze chętnie pozowali do zdjęć z najmłodszymi, pokazywali wnętrze radiowozu i opowiadali o swojej pracy. O dobre humory troszczyli się również animatorzy z firmy Bazyl – Art oraz Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Burmistrz Miasta Przeworska Leszek Kisiel i jego zastępca Wojciech Superson oraz dyrektor MOSiR Grzegorz Łuczyk złożyli dzieciom życzenia i obdarowywali je słodyczami i kolorowymi balonami. Wiele atrakcji i piękne słońce przyciągnęło na boisko MOSiR setki osób. FOTORELACJA.

Źródło: http://www.przeworsk.um.gov.pl/aktualnosci/2547-miasto-dzieciom-bawcie-razem-z-nami-dzie-dziecka-2018

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Przeczytaj poprzedni wpis:
DZIEŃ DZIECKA Z WĘDKĄ

2. czerwca w ramach obchodów Dnia Dziecka Koło PZW "Jaz", działające pod kierownictwem prezesa Mateusza Kowala, zaprosiło najmłodszych mieszkańców Przeworska

Zamknij