KONFERENCJA NAUKOWO – SZKOLENIOWA PT.: ZABURZENIA POŁYKANIA JAKO INTERDYSCYPLINARNY PROBLEM DIAGNOSTYCZNY I LECZNICZY

12 października 2018 r. Burmistrz Miasta Przeworska Leszek Kisiel uczestniczył w Konferencji Naukowo – Szkoleniowej pt.: „Zaburzenia połykania jako interdyscyplinarny problem diagnostyczny i leczniczy”, organizowanej przez Oddział Neurologiczny i Udarowy SPZOZ w Przeworsku oraz Podkarpacką Okręgową Izbę Pielęgniarek i Położnych z siedzibą w Przeworsku.

Spotkanie objęte patronatem honorowym burmistrza odbyło się w Miejskim Ośrodku Kultury im. Oskara Kolberga w Przeworsku.

Po przywitaniu zaproszonych gości przez Marzannę Pelc – Naczelną Pielęgniarkę SPZOZ w Przeworsku, burmistrz Leszek Kisiel z okazji zbliżającego się Dnia Patrona Służby Zdrowia, na ręce dyrektora SPZOZ w Przeworsku złożył wszystkim pracownikom szpitala wyrazy uznania i wdzięczności za pełną poświęcenia służbę na rzecz drugiego człowieka. Burmistrz przekazał również gratulacje dla dr n. med. Anny Kozak-Sykały oraz przeworskiego Oddziału Neurologicznego i Udarowego w związku z prestiżową nobilitacją, jaką jest uzyskany przez oddział certyfikat „Gold Status” nadawany przez Europejskie Towarzystwo Udarowe (European Stroke Organization).

Podczas konferencji wykłady wygłosili: dr n. med Anna Kozak Sykała – Kierownik Oddziału Neurologicznego i Udarowego SPZOZ w Przeworsku, dr n. med. Andrzej Pogorzelski – Kierownik Kliniki Otolaryngologii Klinicznego Szpitala Wojewódzkiego nr 1 w Rzeszowie, lek. Ewa Orzech-Janusz – Kierownik Oddziału Geriatrycznego SPZOZ w Przeworsku, lek. Kinga Kozak – Oddział Neurologiczny i Udarowy SPZOZ w Przeworsku, mgr Edyta Dziubek – Oddział Udarowy i Rehabilitacji Neurologicznej SPZOZ w Przeworsku, mgr Beata Barańska – Pielęgniarka Oddziałowa Oddziału Ortopedii Onkologicznej Szpitala Specjalistycznego w Brzozowie oraz mgr Anna Cmokowicz.

Źródło http://www.przeworsk.um.gov.pl/aktualnosci/2624-konferencja-naukowo-szkoleniowa-pt-zaburzenia-poykania-jako-interdyscyplinarny-problem-diagnostyczny-i-leczniczy

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Przeczytaj poprzedni wpis:
FINISAŻ PRZEWORSKICH IMPRESJI

W sobotę 13 października w Galerii Magistrackiej w ratuszu odbył się finisaż poplenerowej wystawy prac, zorganizowanej z okazji 625-lecia nadania

Zamknij