Konferencja „Bezpieczny w pracy”

Państwowa Inspekcja Pracy Okręgowy Inspektorat Pracy w Rzeszowie oraz Politechnika Rzeszowska serdecznie zapraszają na Ogólnopolską Konferencję pt. „Bezpieczny w pracy”.

6 listopada 2014 rok, godz. 10:00
Regionalne Centrum Dydaktyczno-Konferencyjne Politechniki Rzeszowskiej
Rzeszów – al. Powstańców Warszawy 12

Konferencja jest skierowana  do pracodawców, pracowników i ich bezpośrednich przełożonych, zatrudnionych w sektorach o wysokim poziomie zagrożeń zawodowych, w szczególności w przemyśle przetwórczym, mikro i małych przedsiębiorców w zakresie poprawy standardów bezpieczeństwa pracy w zakładach, a także wszystkich zainteresowanych problematyką  ochrony pracy oraz zagrożeniami których źródłem są czynniki szkodliwe bądź uciążliwe występujące w środowisku pracy.

Wśród prelegentów znajdują się m.in. przedstawiciele: Państwowej Inspekcji Pracy, pracownicy naukowi Politechniki Rzeszowskiej, Instytutu Medycyny Pracy w Łodzi, Centralnego Instytutu Ochrony Pracy, Urzędu Dozoru Technicznego, Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej, Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, Wojewódzkiego Ośrodka Medycyny Pracy.

Program konferencji jest dostępny na stronie internetowej Okręgowego Inspektoratu Pracy w Rzeszowie:http://rzeszow.pip.gov.pl/pl/

Zgłoszenia uczestnictwa prosimy kierować w terminie do 27 października br. na adres: barbara.niziol@rzeszow.pip.gov.pl lub tadeusz.klos@rzeszow.pip.gov.pl.

Liczba miejsc ograniczona.

Źródło http://www.rzeszow.pl/miasto-rzeszow/aktualnosci/10519,konferencja-bezpieczny-w-pracy.html

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Przeczytaj poprzedni wpis:
GMINA FAIR PLAY

17 października br. w Hotelu Bristol w Warszawie odbyła się uroczysta gala kończąca trzynastą edycję konkursu „Gmina Fair Play” oraz

Zamknij