KONCERT MUZYCZNY

W dniu 22 maja w Sali widowiskowej Ośrodka Kultury Miasta i Gminy w Kańczudze odbył się koncert dla dzieci i młodzieży zainteresowanych zapisem do Szkoły Muzycznej I stopnia  w Kańczudze.

W koncercie uczestniczyły uczniowie, wychowankowie Szkoły Muzycznej I stopnia w Przeworsku i Szkoły Muzycznej II stopnia w Łańcucie oraz nauczyciele – absolwenci Akademii Muzycznych.

Podczas koncertu odbyła się teoretyczna i praktyczna prezentacja instrumentów, nauczyciele wraz ze swoimi uczniami grali utwory lekkie i przyjemne, od standardów jazzowych po klasykę, na takich instrumentach jak: instrumenty perkusyjne(ksylofon, marimba, wibrafon), dęte(flet, klarnet, saksofon, trąbka, puzon, akordeon) i instrumenty strunowe(gitara, skrzypce, pianino)

Licznie zgromadzona publiczność, szczególnie dzieci z zainteresowaniem wysłuchali koncertu rozważając przy tym wybór odpowiedniego dla siebie instrumentu.

 Galeria—————>kliknij

Źródło okmigkanczuga.pl

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Przeczytaj poprzedni wpis:
Odpowie za narkotyki

Policjanci z wydziału kryminalnego przeworskiej komendy ustalili i zatrzymali 25-letniego mieszkańca Przeworska, który miał przy sobie marihuanę. W jego mieszkaniu

Zamknij