Kolejne wsparcie dla Powiatowego Zarządu Dróg

Kolejne wsparcie dla Powiatowego Zarządu DrógPoczątkiem sierpnia sfinalizowano zakup nowego Citroena Berlingo trzeciej generacji, zastąpi on swojego poprzednika model z roku 1999, który przejechał w PZD blisko 400 tys. kilometrów. Po pozytywnych doświadczeniach w eksploatacji tych samochodów, postawiono na wersję z 1,5 litrowym trwałym i niezawodnym silnikiem diesla w technologii BlueHDI, spełniającym restrykcyjne normy emisji spalin.

Auto wykorzystywane będzie do codziennych patroli stanu dróg, reagowania na zgłaszane interwencje mieszkańców, dojazdów na place budów – obecnie realizujemy równolegle 12 zadań inwestycyjnych od Jawornika Polskiego po Sieniawę i Adamówkę. Ponadto znakomicie sprawdzi się w dojazdach związanych z zarządzaniem Przeworską Kolejką Wąskotorową, której stacje końcowe to, Bachórz i  Dynów już na terenie Powiatu Rzeszowskiego.

p.o. Dyrektor Powiatowego Zarządu Dróg w Przeworsku

Janusz Śliwa

Źródło: Starostwo Przeworsk

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Przeczytaj poprzedni wpis:
UCZTA MELOMANA – KLASYKA W RATUSZU

Do niezwykłego świata muzyki poważnej w niedzielny wieczór zaprosili przeworszczan młodzi, piękni i utalentowani studenci Akademii Muzycznej w Krakowie oraz

Zamknij