Kierująca peugeotem nie ustąpiła pierwszeństwa na skrzyżowaniu

Nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu było przyczyną kolizji w Przeworsku na skrzyżowaniu ulic Lubomirskich i ulicy Tysiąclecia. Na szczęście w zdarzeniu nikt nie ucierpiał.

Do kolizji doszło dziś około godz. 11.30, na skrzyżowaniu ulicy Tysiąclecia z Lubomirskich w Przeworsku. Kierująca peugeotem 46-letnia mieszkanka powiatu przeworskiego wyjeżdżając podporządkowanej, nie ustąpiła pierwszeństwa i doprowadziła do zderzenia z ciężarowym Starem.

Policjanci poddali badaniu na stan trzeźwości zarówno kierującą peugeotem, jak i 63-letniego kierującego ciężarówką, oboje byli trzeźwi. Za uszkodzenia pokolizyjne został zatrzymany dowód rejestracyjny z peugeota. 46-latka za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym ukarana została mandatem karnym.

 

rj

Źródło: http://www.podkarpacka.policja.gov.pl/rze/komendy-policji/kpp-przeworsk/wydarzenia/79536,Kierujaca-peugeotem-nie-ustapila-pierwszenstwa-na-skrzyzowaniu.html

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Przeczytaj poprzedni wpis:
Europejskie działania „Prędkość”

We wszystkich państwach Unii Europejskiej prowadzone są dzisiaj policyjne działania pod nazwą "Prędkość". Działania te koordynowane są przez Europejską Organizację

Zamknij