Kierował motorowerem z 3 promilami w organizmie

Prawie 3 promile alkoholu miał kierujący motorowerem, którego zatrzymali policjanci ruchu drogowego, w miejscowości Sietesz. 41-latek za swój czyn odpowie teraz przed sądem.

Wczoraj około godz. 18, policjanci ruchu drogowego w miejscowości Sietesz, zatrzymali do kontroli drogowej kierującego motorowerem. Zachowanie mężczyzny wskazywało, że może on znajdować się pod działaniem alkoholu. Policjanci poddali go badaniu na stan trzeźwości i ich przypuszczenia potwierdziły się. 41-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego miał blisko 3 promile alkoholu w organizmie.

Za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości mężczyzna odpowie przed sądem.

Jak pokazują statystyki, osoby nietrzeźwe decydują się wsiadają za kierownicę.  Policja apeluje!!! Jeśli widzisz nietrzeźwego, który chce prowadzić samochód czy jednoślad, nie pozwól na to! Uniemożliwiając jazdę pijanemu kierowcy możesz ochronić przed tragedią jego i innych uczestników ruchu drogowego.

Źródło: http://www.podkarpacka.policja.gov.pl/rze/komendy-policji/kpp-przeworsk/wydarzenia/79250,Kierowal-motorowerem-z-3-promilami-w-organizmie.html

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

© 2013-2017 TeleVizja Przeworsk All Rights Reserved

Przeczytaj poprzedni wpis:
„III Bieg Montera” z przeworskimi policjantami dla Gabrysi i Olka

Przeworscy policjanci nie tylko zabezpieczali „III Biegu Montera”, ale także aktywnie w nim uczestniczyli. W biegu, który połączony był z...

Zamknij