Juniorzy na czwartym miejscu w memoriale Pawła Suszyły

Juniorzy Sieniawskiego Klubu Sportowego zajęli czwarte miejsce w rozegranym w niedzielę w Sieniawie IV Memoriale im. Pawła Suszyły. W turnieju poświęconym pamięci byłego zawodnika JKS i Sokoła Sieniawa oraz trenera młodzieży wzięło udział pięć drużyn.
W tym roku bezkonkurencyjny okazał się JKS Jarosław, który pokonał Pogoń Leżajsk, Polonię oraz drużynę z Przeworska i zremisował z Sokołem. Nasz młody zespół rozpoczął udział w turnieju od pojedynku z Orłem Przeworsk, z którym wygrał 3:0. Dwie kolejne przegrane i remis sprawiły, że zawodnicy Sokoła znaleźli się poza podium. Ostatecznie drugie miejsce zajęła Pogoń Leżajsk, trzecie – MKS Polonia Przemyśl. Najsłabsza tym razem okazała się drużyna z Przeworska, która uplasowała się na ostatnim miejscu.
Orzeł Przeworsk – Polonia Przemyśl 0:2
Podczas turnieju wyróżniono najlepszych zawodników. Najlepszym Bramkarzem został Michał Borowiec, zaś tytuł Króla Strzelców przypadł Jarosławowi Jamrozikowi. Obydwaj piłkarze są zawodnikami JKS Jarosław. Okolicznościowe dyplomy i puchary drużynom uczestniczącym w memoriale wręczył burmistrz Adam Woś wraz z zastępcą Januszem Świtem.