Jucha Team najlepszy w turnieju oldbojów!

W sobotę 1 lutego br. w hali sportowej im.Tadeusza Ruta w Przeworsku odbył się Halowy Turniej Piłki Nożnej Oldbojów o Puchar Burmistrza Miasta Przeworska. W turnieju wzięło udział 8 drużyn rywalizujących w dwóch grupach , zaś ostateczne rozstrzygnięcia zapadły w fazie finałowej. W zawodach mogli brać udział zawodnicy powyżej 35 roku życia.

Najlepszy okazał się przeworski zespół Jucha Team , który w finale pokonał Oldboys Gorzyce 1:0. W pojedynku o 3 miejsce Oldboys Kańczuga zwyciężyli Oldboys Jarosław 4:1 .

Najlepszym zawodnikiem turnieju uznano Piotra Niemca (Oldboys Gorzyce) , tytuł króla strzelców wywalczył Robert Żelazny ( Oldboys Jarosław) który zdobył 8 bramek , a miano najlepszego bramkarza przypadło Dariuszowi Krupie ( Jucha Team ).