JEDNOŚLADEM UDERZYŁ W AUTOBUS

Policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło w niedzielę w Nowosielcach. 40 – letni kierujący motorowerem wjechał w autobus, który zatrzymał się na przystanku. Mężczyzna z obrażeniami trafił do szpitala.

Do zdarzenia doszło w niedzielę około godz. 18, w Nowosielcach na drodze krajowej numer 94.  Kierujący motorowerem marki Suzuki, 40-letni mieszkaniec powiatu łańcuckiego nie zauważył stojącego na przystanku autobusu i uderzył w tył pojazdu. Ranny mężczyzna trafił do szpitala, gdzie pozostał na dalszym leczeniu. Z uwagi na obrażenia od 40-latka została pobrana krew do badania celem ustalenia stanu jego trzeźwości.

Pasażerom autobusa oraz kierującemu, 32-letniemu mieszkańcowi powiatu przemyskiego nic się nią stało. Na miejscu zdarzenia policjanci wykonali oględziny, ustali i przesłuchali świadków, a także sporządzili dokumentację fotograficzną. Prowadzone w sprawie postępowanie wyjaśni przyczynę i okoliczności tego zdarzenia.

rj

Źródło http://www.podkarpacka.policja.gov.pl/rze/komendy-policji/kpp-przeworsk/wydarzenia/86525,Jednosladem-uderzyl-w-autobus.html

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Przeczytaj poprzedni wpis:
KOLIZJA NA AUTOSTRADZIE A4

Niedostosowanie prędkości do warunków na drodze było przyczyna zdarzenia drogowego, do którego doszło w sobotę na autostradzie A4, w miejscowości

Zamknij