GROŹNY WYBUCH GAZU W BUDYNKU GOSPODARCZYM

Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia, jakie miało miejsce wczoraj, około godziny 16 na terenie gminy Kańczuga. Na prywatnej posesji w jednym z pomieszczeń budynku gospodarczego doszło do wybuchu gazu. Ranny został 73-letni mężczyzna.

Do zdarzenia doszło wczoraj, około godz. 16 na jednej z posesji w gminie Kańczuga. Ze wstępnych ustaleń wynika, że do wybuchu doszło w chwili kiedy 73-letni mieszkaniec powiatu przeworskiego zamykał budynek gospodarczy, w którym znajdowała się kuchenka z podłączoną butlą z gazem. Ranny mężczyzna z obrażeniami trafił do szpitala. Zniszczeniu uległ murowany budynek gospodarczy oraz blaszany garaż znajdujący się w pobliżu tego miejsca.

Policjanci przeprowadzili oględziny, zabezpieczyli ślady, wykonali dokumentację fotograficzną oraz ustalili świadków zdarzenia. Obecnie trwają czynności, które wyjaśnią dokładne okoliczności i przyczynę tego zdarzenia.

Źródło http://www.podkarpacka.policja.gov.pl/rze/komendy-policji/kpp-przeworsk/wydarzenia/74967,Grozny-wybuch-gazu-w-budynku-gospodarczym.html

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

© 2013-2017 TeleVizja Przeworsk All Rights Reserved

Przeczytaj poprzedni wpis:
Droga do nieba

W niedzielę 8 stycznia grupa teatralno-kabaretowa „Maskara” wzięła udział w XXVII Wojewódzkim Przeglądzie Teatrów Jasełkowych w Głogowie Małopolskim.

Zamknij