Gospodynie z Rudki z wizytą w Brukseli

Przedstawicielki Koła Gospodyń Wiejskich w Rudce Jadwiga Czwakiel i Danuta Kurko skorzystały z zaproszenia posła do Parlamentu Europejskiego Czesława Siekierskiego i wzięły udział w wyjeździe studyjnym do Parlamentu Europejskiego, który odbył się w dniach 10 – 14 kwietnia br.

Czesław Siekierski, europoseł otwierający podkarpacką listę Koalicji Europejskiej w wyborach do Parlamentu Europejskiego gościł 7 kwietnia br. w Sieniawie. Z wdzięczności za tak miłe przyjęcie, zaprosił przedstawicieli z Sieniawszczyzny do miejsca, z którym związany jest już od wielu lat.

Wizyta w Parlamencie Europejskim to doskonały sposób, by dowiedzieć się, jak na co dzień działa instytucja, która jest głosem obywateli Unii Europejskiej, i jak jej praca wpływa na zmiany w Europie i na świecie.

– Przepiękne miejsce, imponujące gmachy parlamentu i ciepłe przyjęcie przez Pana Posła. Ciekawe doświadczenie z ogromem niezapomnianych wrażeń. Bardzo dziękujemy za zaproszenie – mówiły po powrocie Danuta Kurko i Jadwiga Czwakiel.

Nasze gospodynie gościły nie tylko w Parlamencie Europejskim, razem z przewodnikiem zwiedziły również najpiękniejsze miejsca w Brukseli i Antwerpii.

Wioletta Żak

Źródło https://www.sieniawa.pl/aktualnosci/gospodynie-z-rudki-z-wizyta-w-brukseli/3662

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Przeczytaj poprzedni wpis:
ZAKOŃCZONE PRACE REMONTOWE

W ostatnim czasie dobiegły końca kolejne prace remontowe w naszym mieście. Po wymianie nawierzchni i nowym parkingu na ul. Szkolnej,

Zamknij