FERIE Z PRZEWORSKIM MOSIR-EM

Pierwszy tydzień ferii stał pod znakiem imprez sportowych, których organizatorem był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Przeworsku. Przeprowadzone cykle turniejów dla dzieci młodzieży z terenu miasta cieszyły się ogromnym zainteresowaniem.

W otwartych zawodach siatkówki wzięło udział ponad 120 uczniów z gimnazjum. Popularnością cieszyły się także turniej koszykówki trójek i turniej szachowy.

W czasie ferii zakończyła się rywalizacja  w ramach turniejów klubów sportowych. We wtorek 3 lutego swoje zmagania toczyli młodzi piłkarze ręczni, zaś dwa dni później miały miejsce zawody piłkarskie juniorów młodszych, w których zwyciężył Orzeł Przeworsk.

Kulminacyjnym wydarzeniem  Ferii z MOSiR-em, był zorganizowany w niedzielę w dniu 8 lutego Halowy Turniej Piłki Nożnej rocznika 2005 pod patronatem Burmistrza Miasta Przeworska. W zawodach uczestniczyło 10 drużyn: m.in. Hetman Zamość, FA Jarosław, APN Mielec oraz dwie przeworskie drużyny Orzełka. Najlepszy okazał się zespół z Mielca, który w finale pokonał naszych młodych przeworszczan. Łącznie przez cały tydzień w zawodach wzięło udział blisko 300 uczestników. Galeria zdjęć oraz szczegółowe informacje o imprezach znajdują się na stronie fan page MOSiR-u: https://www.facebook.com/pages/MOSIR-Przeworsk/345980528791326?ref=hl

Źródło http://www.przeworsk.um.gov.pl/aktualnosci/1764-ferie-z-przeworskim-mosir-em

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Przeczytaj poprzedni wpis:
Debata społeczna o bezpieczeństwie podczas imprez sportowych

„Bezpieczeństwo podczas organizowanych imprez sportowych na terenie powiatu przeworskiego” to temat debaty społecznej, która odbyła się wczoraj w Komendzie Powiatowej

Zamknij