Dla mojej mamy

,,Arcydziełem Boga jest serce matki”  a tak brzmiało motto obchodów Dnia Matki w Zespole Szkół im. Ojca Świętego Jana Pawła II w Gorzycach. W niedzielne popołudnie, 24 maja br. sala gimnastyczna wypełniła się mamami uczniów klas IV-VI, kiedy to mogły obejrzeć wspaniałą akademię w wykonaniu swoich dzieci.

Życzeń nie było końca, a w niejednym matczynym oku zakręciła się łza wzruszenia.

Występ artystyczny przygotowała Halina Swatek i Stanisław Turek przy pomocy Doroty Ruchały i Bronisławy Kozioł, a o świąteczny poczęstunek dla matek i dzieci zadbały panie z „trójek” klasowych i Rady Rodziców. Na widowni zasiadło także wielu gości: Stanisław Wielgos przew. Rady Gminy w Tryńczy, Teresa Wielgos skarbnik gminy, radni Leszek Flak i Janusz Niżnik, sołtysi z Gorzyc i Wólki Ogryzkowej, Elżbieta Sobala i Helena Mazur oraz ks. proboszcz Marian Jagieła.

Podsumowując tą wzruszającą uroczystość będącą wyrazem pamięci i szacunku dla matek, przew. Rady Gminy Stanisław Wielgos dostrzegł w niej istotny element wychowawczy i czynnik kulturotwórczy w lokalnym środowisku.

Źródło http://www.tryncza.eu/page/news/3133/dla-mojej-mamy.html

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Przeczytaj poprzedni wpis:
Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego

Od rana przeworscy policjanci prowadzą wzmożone działania, podczas których szczególną uwagę zwracać będą na pieszych. Nadrzędnym celem działań jest poprawa

Zamknij