Dachowanie pojazdu w Ubieszynie

Wczoraj (8.11.2016) popołudniu doszło do zdarzenia drogowego w miejscowości Ubieszyn. Kierujący Citroenem Berlingo chcąc uniknąć czołowego zderzenia wjechał do rowu, a następnie dachował. 36-letni kierowca berlingo trafił do szpitala.

Do zdarzenia doszło wczoraj kilka minut po godzinie 16, w Ubieszynie na drodze wojewódzkiej nr 835. Jak ustalili na miejscu policjanci, kierujący skoda fabią przed rozpoczęciem wyprzedzania samochodu ciężarowego z naczepą, nie upewnił się czy ma odpowiednią widoczność i miejsce do wykonania tego manewru. Kierujący citroenem berlingo chcąc uniknąć czołowego zderzenia wjechał do przydrożnego rowu, a następnie pojazd dachował. 36-letni mieszkaniec powiatu przeworskiego, kierujący berlingo trafił do szpitala. Po udzielonej pomocy medycznej zwolniony został do domu.

Funkcjonariusze poddali badaniu na stan trzeźwości obu kierujących, byli trzeźwi.  Wobec sprawcy zdarzenia, 26-letniego mieszkańca powiatu przeworskiego policjanci zastosowali postępowanie mandatowe.

Źródło: www.podkarpacka.policja.gov.pl

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Przeczytaj poprzedni wpis:
Potrącenie pieszego na przejściu

Wczoraj (8.11.2016), policjanci ruchu drogowego pracowali na miejscu kolizji w Majdanie Sieniawskim. Doszło tam do potrącenia pieszego na przejściu dla

Zamknij