DACHOWANIE POJAZDU W NOWOSIELCACH

Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło w Nowosielcach na drodze krajowej nr 94. Kierująca fiatem straciła panowanie nad pojazdem, zjechała do przydrożnego rowu, gdzie pojazd dachował.

W sobotę około godz. 12, policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Przeworsku zostali skierowani przez dyżurnego do miejscowości Nowosielce gdzie na drodze krajowej nr 94 doszło do zdarzenia drogowego.

Na miejscu policjanci zastali samochód marki Fiat w przydrożnym rowie. Na szczęście 19-letniej kierującej pojazdem nic się nie stało. Z poczynionych przez mundurowych ustaleń wynika, że mieszkanka powiatu przeworskiego nie dostosowała prędkości do panujących warunków na drodze, straciła panowanie nad pojazdem, po czym zjechał do przydrożnego rowu, gdzie pojazd dachował, a następnie ponownie stanął na kołach.

Policjanci poddali badaniu na stan trzeźwości kierującą, była ona trzeźwa.

rj

Źródło: http://www.podkarpacka.policja.gov.pl/rze/komendy-policji/kpp-przeworsk/wydarzenia/82516,Dachowanie-pojazdu-w-Nowosielcach.html

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Przeczytaj poprzedni wpis:
PRZEWORSKI INKUBATOR INNOWACJI – Konkurs „Innowacja miesiąca”

PRZEWORSKI INKUBATOR INNOWACJI ZAPRASZA Wszystkich - Od juniorów do seniorów do wzięcia udziału w comiesięcznym konkursie pt „Innowacja miesiąca”.

Zamknij