DACHOWANIE FIATA W GWIZDAJU

Policjanci przeworskiej drogówki pracowali wczoraj na miejscu zdarzenia drogowego, do jakiego doszło w Gwizdaju na drodze krajowej nr 94. Kierujący osobowym fiatem stracił panowanie nad pojazdem i zjechał do rowu, następnie samochód przewrócił się na dach. Kierujący z obrażeniami trafił do szpitala.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godz. 10.30, w miejscowości Gwizdaj na drodze krajowej nr 94. Policjanci podczas pełnionej służby zauważyli znajdujący się w rowie przewrócony samochód osobowy marki Fiat Doblo. Kierujący z niewiadomych przyczyn wjechał do rowu, gdzie pojazd przewrócił się na dach.

55-letni kierowca, mieszkaniec powiatu jarosławskiego z obrażeniami przewieziony został do szpitala. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że był on trzeźwy.

rj

Źródło http://www.podkarpacka.policja.gov.pl/rze/komendy-policji/kpp-przeworsk/wydarzenia/77365,Dachowanie-fiata-w-Gwizdaju.html

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Przeczytaj poprzedni wpis:
NIEWYBUCH W OGRODZIE

Pocisk, prawdopodobnie z czasów II wojny światowej, został odnaleziony podczas prac ziemnych na jednej z posesji w miejscowości Wylewa. Policjanci

Zamknij