CZOŁOWE ZDERZENIE OPLA Z NISSANEM W TRYŃCZY

Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło wczoraj na drodze krajowej nr 77 w Tryńczy. Kierująca oplem astrą straciła panowanie nad pojazdem i zjechała na przeciwny pas ruchu zderzając się czołowo z nissanem. Troje uczestników zdarzenia trafiło do szpitala.

Wczoraj około godz. 13 w Tryńczy na drodze krajowej nr 77 doszło do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch samochodów. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierująca oplem astrą 50-letnia mieszkanka powiatu leżajskiego nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze. Na zakręcie straciła panowanie nad pojazdem, zjechała na przeciwny pas ruchu i zderzyła się czołowo z nissanem.

W wyniku tego zdarzenia obrażeń doznała kierująca oplem oraz jej pasażerka, 48-letnia mieszkanka powiatu leżajskiego, a także pasażerka nissana 45-letnia mieszkanka powiatu przeworskiego. Kobiety przewiezione zostały do szpitala. Kierowcy i drugiemu pasażerowi nissana nic się nie stało.

Badanie stanu trzeźwości kierowców wykazało, że byli trzeźwi.

Policjanci na miejscu wykonali oględziny, dokumentację fotograficzną oraz ustalili świadków zdarzenia. Obecnie trwają czynności w tej sprawie.

rj

Źródło http://www.podkarpacka.policja.gov.pl/rze/komendy-policji/kpp-przeworsk/wydarzenia/76752,Czolowe-zderzenie-opla-z-nissanem-w-Trynczy.html

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Przeczytaj poprzedni wpis:
SPACERUJĄC PO LESIE, ZNALAZŁ POCISK MOŹDZIERZOWY

Pocisk, prawdopodobnie z czasów II wojny światowej został odnaleziony w lesie na terenie gminy Tryńcza w powiecie przeworskim. Policjanci zabezpieczali

Zamknij