CORAZ MNIEJ AZBESTU

Dzięki pozyskanym środkom z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej  i Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Rzeszowie, przy udziale środków własnych gminy, z terenu Przeworska możliwe było podjęcie prac mających na celu usunięcie ok. 133 Mg (ton) płyt azbestowo cementowych (płaskich i falistych). Burmistrz Miasta informuje, że w tym roku prace polegające na demontażu, zbieraniu, transporcie i unieszkodliwianiu niebezpiecznych substancji są kontynuowane. Zaplanowano usunięcie ok. 34 Mg azbestu.

Przeworski magistrat przyjmuje wnioski o udzielenie dotacji na likwidację wyrobów zawierających azbest na rok 2016. Osoby zainteresowane mogą zgłaszać się do Referatu Geodezji, Gospodarki Gruntami, Rolnictwa i Ochrony Środowiska pok. 222, II piętro, (tel. 16 648 78 44 wew. 132) w celu złożenia odpowiednich dokumentów lub uzyskania szczegółowych informacji.

Źródło: http://www.przeworsk.um.gov.pl

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Przeczytaj poprzedni wpis:
MIASTO DZIECIOM – BAWCIE RAZEM Z NAMI – DZIEŃ DZIECKA 2015

Burmistrz Miasta Przeworska oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w niedzielne popołudnie zafundowali najmłodszym mieszkańcom Przeworska niebywałą rozrywkę. Boisko w

Zamknij