Casting do „Mam Talent!” w Rzeszowie

Już w kwietniu i maju po raz ósmy ekipa „Mam Talent!” wyruszy na poszukiwania najbardziej utalentowanych mieszkańców Polski. Jeśli uważasz, że masz talent – przyjdź na casting. Pokaż co potrafisz.

„Mam Talent!” to program dla Ciebie. Bez granic wiekowych. Dla amatorów i zawodowców, dla młodych i starszych, dla dzieci i dorosłych, dla solistów i zespołów; dla orkiestr i chórów; dla muzyków, artystów estrady; dla tancerzy i sportowców; dla lalkarzy i mimów; dla parodystów, hobbystów, treserów zwierząt… Po prostu dla wszystkich.

Na casting należy przygotować dwuminutowy pokaz swoich umiejętności oraz (jeśli jest potrzebny) podkład muzyczny na płycie CD w formacie audio.

Osoby niepełnoletnie powinny przybyć z rodzicem bądź prawnym opiekunem lub przynieść pisemną zgodę obojga rodziców/ prawnych opiekunów na udział w programie. Pamiętajcie o zabraniu ze sobą dowodów tożsamości (legitymacje szkolne, legitymacje studenckie, dowody osobiste, paszporty lub prawo jazdy).

Wszystkie precastingi rozpoczynają się o godz. o 10.00.

Możesz też przesłać link do prezentacji swojego talentu na adres mailowy: casting@fremantlemedia.pl Nie zapomnij o podaniu danych kontaktowych. Więcej informacji na mamtalent.tvn.pl oraz na facebooku www.facebook.com/MamTalentTvn.

Harmonogram:
11.04 Zabrze, Dom Muzyki i Tańca, ul. gen. De Gaullea 17
12.04 Wrocław, Hotel Scandic, ul. Piłsudskiego 49/57
18.04 Szczecin, Dom Kultury Słowianin, ul. Korzeniowskiego 2
19.04 Poznań, Hotel Andersia, pl. Andersa 3
25.04 Gdańsk, Hotel Mercure Gdańsk Stare Miasto, ul. Heweliusza 22
26.04 Bydgoszcz, Hotel City, ul. 3 Maja 6
09.05 Rzeszów, Hotel Bristol, ul. Rynek 20
10.05 Lublin, Chatka Żaka, ul. Radziszewskiego 16
16.05 Olsztyn, Hotel Wileński, ul. Knosały 5
17.05 Warszawa, Pałac Prymasowski, ul. Senatorska 13/15

Źródło http://www.rzeszow.pl/miasto-rzeszow/aktualnosci/11801,casting-do-mam-talent-w-rzeszowie.html

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Przeczytaj poprzedni wpis:
Szkolenia zawodowe w ramach projektu

W związku z realizowanym przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Tryńczy projektem systemowym  pt. „Czas na aktywność w gminie Tryńcza”,

Zamknij