Był cyrk – była zabawa

Jak najlepiej uczcić jedyny i niepowtarzalny  dzień w roku jakim jest Dzień Dziecka ?

Prosta odpowiedź – wybrać się do Cyrku ze swoimi pociechami. 

O tym najlepiej wiedzą Ci, którzy właśnie 1 czerwca obejrzeli widowisko, które zaprezentował

Cyrk VEGAS,  na placu  rekreacyjnym obok Urzędu Gminy w Tryńczy. A atrakcji nie brakowało… .

Maluchy zachwycone były występami ze zwierzętami a były kucyki, tchórzofretki, pieski, żółwie olbrzymy, małpka kapucynka, gołębie.  Nie lada atrakcją była możliwość pogłaskania krokodyla i węża oraz „podglądnięcie” niedźwiedzia zajadającego się popcornem.

Podziwiano akrobacje napowietrzne na linie pionowej i szarfach, żonglerkę, taniec z ogniem i hula – hopem. Oczywiście nie mogło zabraknąć clowna o imieniu  Sasha  – mistrza humoru, który potrafił rozbawić nawet dorosłych.   W przerwie, najmłodsi widzowie mogli przejechać się na wielbłądach i kucykach oraz zrobić sobie zdjęcie z okazałym wężem.

Oczywiście, obowiązkowy był również popcorn, wata cukrowa  oraz „podniebne” balony, których rodzice nie mogli odmówić swoim pociechom.

Można żałować jedynie tego – że to tylko jeden,  taki dzień w roku.

Źródło: http://www.tryncza.eu

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Przeczytaj poprzedni wpis:
Ćwiczenia pt: ”Zgranie powiatowego i gminnych organów kierowania w sytuacji kryzysowej oraz w sytuacji zewnętrznego zagrożenia państwa” „Tunel 2015”

Powiatowy Zarząd Dróg w Przeworsku informuje że w dniu 29 maja odbyły się ćwiczenia pt: ”Zgranie powiatowego i gminnych organów

Zamknij